Dr. Darda Bayraktar hem İstanbul, hem de Ankara’daki ofislerinde lenfoma hastalarına danışmanlık hizmeti veriyor. İstanbul ve Ankara’ya uzaksanız veya sevdiğiniz ofislerimize gelebilecek durumda değilse de bize ulaşabilir; ofis ortamındaki gibi tüm sonuçlarınızı ve filmlerinizi paylaşabilir ve Dr. Darda Bayraktar ile lenfomanız hakkında online canlı video görüşmesi yapabilirsiniz. Hem sözel hem yazılı biçimde hastalığınız hakkında uzman görüşü alabilirsiniz. Size sunacağımız görüşler tavsiye niteliğindedir.

Doktorunuz tarafından kemik iliği nakli olmanız tavsiye edildiyse ve nakil olmak için Dr. Darda Bayraktar ile iletişime geçmek istiyorsanız lütfen Uzaktan Görüş’ü kullanmayınız. Bunun yerine info@lenfomadoktoru.com adresine teşhisinizi ve kısa tedavi hikayenizi gönderiniz. Size geri dönüş sağlanacaktır. Kemik iliği nakli için hastalardan ücret alınmamaktadır.

Dünyada Telemedicine, yani TeleTıp, diye anılan sistemle artık işin uzmanına ulaşmak daha kolay. Sizlere, tele-tıp servisimizle danışmanlık hizmeti sunuyor, lenfoma konusunda bir uzmana kolayca ulaşarak onun da görüşlerini alma fırsatını sunuyoruz. Başka bir şehre veya ülkeye gitmenize gerek yok. Formumuzu doldurup sonuçlarınızı bize göndermeniz yeterli. Dr. Darda Bayraktar ilk önce gönderdiğiniz tüm tetkiklerinize bakıyor, gerekliyse görüşmeden önce ek testler istiyor, biz de web üzerinden canlı görüşmenizi ayarlıyoruz. Görüşme sırasında aynen yüz yüze görüşmelerdeki gibi şikayetlerinizi dinledikten sonra sonuçlarınıza göre Dr. Darda Bayraktar önerilerini yapıyor ve sorularınızı cevaplıyor. Görüşme sonrasındaki 24 saat içinde size önerilerimizi yazılı olarak da gönderiyoruz ve görüşmeden sonraki 14 gün içinde sorularınızı e-posta üzerinden cevaplandırıyoruz.

Teletıp hizmetimiz, bir danışmanlık hizmeti olup, doktorumuz size hastalığınız, tedaviniz ve tedavi seçeneklerinizle ilgili bilgi verecektir. Yasal mevzuat gereği, bu hizmet içerisinde size bir tedavi uygulanmayacaktır.

Aldığınız bu hizmet sonrasında, istediğiniz herhangi bir hekimle tedavinize devam edebilirsiniz. İsterseniz doktorumuzla randevu seçeneği de bulunmaktadır.

Dr. Darda Bayraktar’dan uzaktan görüş almak için ihtiyacınız olanlar:

 • Akıllı telefon veya kamerası mikrofonu olan bir bilgisayar
 • Yazılı sonuçlarınızın (Patoloji, biyopsi, ameliyat, tomografi, PET, MR, ve son laboratuar sonuçlarınız) resimleri veya taratılmış PDF dosyaları
 • Daha önce tedavi alınmışsa bunların raporları veya özeti; hiç birini bulamazsanız en azından ilaç veya protokol isimleri
 • Yapıldıysa ilk ve son PET görüntüleriniz (WeTransfer üzerinden gönderilebilir)
 • Kredi / Banka kartı

Ücretlendirme (KDV dahildir)

Türkçe: 600 TL (Raporlar ve görüşme Türkçe olarak yapılacaktır)
İngilizce: 150 Euro (Raporlar ve görüşme İngilizce olarak yapılacaktır)

Uzaktan Görüş Alma Formu

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Ne hizmeti alacağım?
  Bu bir DANIŞMANLIK hizmetidir. Kendiniz ve hastalığınız, hastalığın seyri ve tetkiklerinize ilişkin bilgileri paylaşacak, lenfoma konusunda uzman olan doktorumuzdan bilgi ve tavsiyeler alacaksınız. Bu hizmet kapsamında tedavi edilmeyecek, belirli bir doktor ya da hastaneye yönlendirilmeyeceksiniz.
  Uzman doktorumuzun tavsiyeleri sonrasında, ortaya konan seçenekleri kendiniz değerlendirecek, sizi tedavi edecek hekimi siz belirleyeceksiniz.
 2. Birden fazla hasta hakkında görüş alabilir miyim?
  Uzaktan görüş ve online görüşmeler bir seferinde sadece tek bir hasta hakkında yapılır. Birden fazla hasta hakkında görüş almak isterseniz, iki randevu almanız gereklidir.
 3. Dr. Darda Bayraktar dışında başka bir doktor görüştürülmeyeceğim, değil mi?
  En baştan sona kadar tüm tetkiklerinizi değerlendirip öneriler verecek olan tek doktor, Dr. Ulaş Darda Bayraktar olacaktır. Online görüşmeyi de direkt Dr. Darda Bayraktar ile yapacaksınız
 4. Özel sigortam Uzaktan Görüşün ücretini öder mi?
  Uzaktan görüş bir sağlık hizmeti değil danışmanlık hizmetidir. Özel sigortalar ücretini ödememektedirler
 5. Dünyada benzer uygulamalar var mı?
  Amerika Birleşik Devletler’nde 2016 yılında TeleTıp hizmetleri yaklaşık %50 oranında artmıştır. Pittsburgh ve Güney Karolayna Üniversiteleri gibi bir çok akademik hastanenin özellikle ikinci görüş almak isteyen hastalar için TeleTıp hizmetleri vardır.
 6. Ne zaman sizden Uzaktan Görüş almalıyım?
  Lenfoma ciddi etkileri ve zor tedavi süreçleri olan bir hastalıktır. Gelişen teknoloji ile bilgiye ulaşmak kolaylaşmış olsa da, kaynağı belli olmayan yalan yanlış bilgiler yerine dünyaca sayılı kliniklerde uzmanlık eğitimi almış ve mesleğini başarıyla yürüten bir doktordan bilgi almalısınız. Uzaktan Görüş özellikle yurt dışında yaşayıp lenfoma üzerine uzmanlaşmış bir Hematolog / Onkolog arayan hastalar için büyük bir kolaylıktır.
 7. En kısa ne zaman Dr. Darda Bayraktar ile online görüşebilirim?
  Bu tetkiklerinizi bize en kısa ne zamanda ulaştırabileceğinize bağlı. Online ödemeyi yaptıktan sonra kısa süre içinde belirtiğiniz adrese e-posta gelecektir. Buradaki yönergelere göre tetkik sonuçlarınızı bize hemen gönderirseniz, 24-48 saat içinde online görüşme ayarlayabiliriz
 8. Acilen Dr. Darda Bayraktar ile görüşmem gerekli. Ne yapabilirim?
  Uzaktan Görüş, acil görüş almak veya sağlık hizmeti almak için değildir. Lütfen acilen görüş almak istiyorsanız online görüşü kullanmayın. Acil bir durum söz konusu olduğunda iletişim sayfasındaki telefon numarasını arayıp durumunuzun aciliyetini belirtirseniz, gerekli yönlendirmeler için en çabuk şekilde elimizden geleni yapacağız
 9. Reçete alabilir miyim?
  Lenfomanız ve tedavisi hakkında Dr. Darda Bayraktar ile online görüşmeniz sırasında fizik muayene yapılması mümkün değildir. Bu görüşme yerel doktorunuzla yapacağınız yüz yüze görüşmenin yerini tutmaz. Uzaktan Görüş bir sağlık hizmeti değil danışmanlık hizmetidir. Dolayısıyla Dr. Darda Bayraktar’ın online reçete yazması mümkün değildir.
 10. Önerilerinizi yazılı olarak alabilir miyim?
  Online görüşme sonrasındaki 24 saat içerisinde bizimle iletişime geçtiğiniz e-posta adresine hastanızın hikayesi, bulguları, Dr. Darda Bayraktar’ın önerileri ve gerekliyse bu önerilerini destekleyecek bilimsel verileri de içeren bir metin gönderilecektir. Bu metin tedavi değil tavsiye niteliğindedir. Tavsiyeye uyulup uyulmaması ve bunun riskleri kişiye ve tedaviyi veren/verecek doktora aittir.